• Perşembe , 22 Ağustos 2019

Weider Cfm Whey Overload

Belirli bir dönem spor yaptıktan sonra hem kas gelişimini hem kilo vermeyi daha da kolaylaştıran ürünlere yönelmek kaçınılmaz oluyor. Vücudun ihtiyacı olan maddeleri kolay ve hızlı bir şekilde temin edebilmenin getirmiş olduğu avantajlar, sportif faaliyetlerde kendini daha da belli eden durumlara dönüşebiliyor. Sporcuların anlık ihtiyaç duyacağı protein ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilen bir takım ürünler bazı avantajları da beraberinde getirecektir.

Yoğun iş temposuna ayak uydurmak, şehrin gürültülü ve stresli havasında hareketsiz kalmak bir takım sağlık problemlerinin başlangıcı olarak kabul edilebiliyor. Özellikle vücudun dinç kalmasını sağlayan sportif faaliyetlere daha az zaman ayırmak, istenmeyen durumların ortaya çıkması anlamı taşıyabilir. Bu istenmeyen durumlar arasında fazla kilo ve fazla kiloların getirmiş olduğu sağlık problemleri ilk sırada kendine yer bulur. Kalp, şeker, kolestrol, tansiyon gibi ciddiye alınabilecek rahatsızlıkların çoğunluğu sağlıksız beslenme ve fazla kilolarla bağlantılıdır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak içinse bir takım uyarıları dikkate almak en doğru yöntem olacaktır. Spor yapmak, insanların vücutlarını dinç tutacağı gibi istenmeyen durumların da önüne geçmeye yardımcı olacaktır. Hayatta ki ilk öncelik sağlık olduğuna göre, yapılması gerekenler de bu hususta gerçekleşmelidir. Büyük şehirlerde spor salonları genellikle kilo vermek isteyen veya vücut gelişimini destekleyenler tarafından tercih ediliyor. Bir takım spor aletleri ile yapılan bu etkinlikler, zamanla daha da ağır bir hale dönüşebiliyor. Ağır geçen antrenmanlar da ise dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar kas gelişiminin korunması olacaktır. Bunu sağlayacak proteinler ise o anda alınmalı, sonucunda ise yorgunluk ve benzeri şeylerin önüne geçilmelidir. Yoğun spor yapan kişiler, o an için bazı besinlerin ihtiyacını hissedebilir. Günlük rutin olarak yapılan kahvaltı ve yenen yemeklerde vücut istediği oranda bu maddeleri karşılayacaktır fakat yoğun tempolu çalışmalarda anlık ihtiyaçlar ortaya çıkabilir. Weider Cfm Whey Overload bu gibi ihtiyaçları gidebileceğiniz eşsiz ürünlerin başında kendine yer bulur. Bilindiği üzere Weider ürünleri piyasada bulunan ve ülkemizde bir hayli rağbet gören firmaların başında kendine yer bulur. İzole protein kategorisine giren Weider Cfm Whey Overload ürünü sağlamış olduğu besin değerleri ile vücudun ihtiyacını o an tek başına karşılaşabilecek niteliktedir. Bazı ürünler kullanılırken gaz problemleri gibi istenmeyen durumları ortaya çıkarabilir. Weider ürünlerinin en büyük özelliği bu gibi istenmeyen durumları ortadan kaldırması olacaktır. Suda hemen karışması, pürüzsüz ve topaklanma gibi sorunlar oluşturmaması, ortalama bir tada sahip olan bu ürün, laktoza karşı alerjisi olan ve kaliteden ödün vermeyen sporcuların tercihi konumunda bulunur. Bu ürün herşeyden önce zengin bir amino asit grubuna sahiptir ve istenmeyen maddeler bulunmaz. CFM teknolojisi olarak bilinen Cross Flow Microfiltration olarak bilinen bu teknoloji en saf ve sağlıklı whey proteini üretimi olarak da bilinir.

KULLANIMI:

Weider Cfm Whey Overload, saf içerikli ve mikro filtrelenmiş bir ürün olduğu için ürünün karıştırılmasında ve kullanılmasında bir engel bulunmuyor. Gerek süt gerekse de su ile rahatlıkla kullanılabilir. Lezzet olarak da istenilen kıvamı bulabileceksiniz.

DİĞER FAKTÖRLER:

Bir ürünün bulunabilir olması oldukça önemli konuların başında geliyor. Weider ürünleri ülkemizde kolaylıkla temin edilebilen ürünlerdir. Saf bir protein tozu kullanma niyetiniz varsa gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ:

Bu ürünü temin ettiğiniz de bazı özellikleri de beraberinde bulabileceksiniz. Sıfıra yakın yağ ve karbonhidrat oranları, Ham madde kalitesi, %23 oranında BCAA amino asitleri içermesi, %45 oranında Temel amino asitleri içermesi, Laktoz oranı sıfıra yakın olması, Yüksek protein oranı size göre avantajlar sağlayacaktır.

UYARILAR:

Eğer ürünü aldıysanız tüketimi konusunda bir takım tavsiyelere de kulak vermelisiniz. Uygun miktarda sıvı ile alınması ilk şarttır. Bu ürün tek başına besin öğelerini karşılamaz. 18 yaş altında ki çocuklar, hamile kadınlar sadece hekim diyetinde kullanmalıdır. Ürünlerin tamamının süt, peyniraltı suyu ve yumurta proteininden üretildiğini unutmayın. Hayvansal katkı malzemeli ve aspartam içermez.

WEİDER HAKKINDA:

Weider Ünlü vücut geliştirici ve antrenör Joe Weider’den adını almıştır. 1936 yılında kurulan firma, Almanya ve İspanya’da önemli yatırımlara imza atmıştır. Üst segmentte hammadde ve formülasyon üretimi gerçekleştiren firma, sporcu gıdaları konusunda dünyanın en yetkin firmaları arasında bulunur. Weider ürünleri dünyanın 128 ülkesinde satışa sunulduğu gibi ülkemizde de satışı gerçekleşiyor. Türkiye ofisinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma, 2000 yılından itibaren düzenli olarak ithalini gerçekleştiriyor. Ülkemizde en fazla tercih edilen ürünleri arasında Weider Premium Whey, Mega Mass kilo aldırıcı, ve CFM Whey Overload protein tozu yer almaktadır. Weider ürünlerini alabileceğiniz belli başlı firmalar arasında Fitbull ilk akla gelendir. Weider ürünlerini Fitbull güvencesi ile alabilir, uygun ödeme koşulları ve hediyelerden yararlanabilirsiniz.

Related Posts

Leave A Comment